HIT SPRZEDAŻY ! Serum

HIT SPRZEDAŻY ! Serum

Specjalna, oryginalna formuła opracowana w celu przyśpieszenia procesu odrostu włosa oraz zapobiegająca jego wypadaniu. Owoc długoletnich badań naukowych oraz nowoczesnych metod pozyskiwania naturalnych i w 100% roślinnych surowców. Przeprowadzone badania potwierdziły widoczne rezultaty kuracji bez żadnych skutków ubocznych, przeznaczone zarówno dla mężczyzn i kobiet.

Opis:

HIT jest unikalną kompozycją roślin. Z jej dobrodziejstw miała ponoć korzystać sama Kleopatra. Wody różanej używa się do oczyszczania skóry. Palma sabałowa ma właściwości antyoksydacyjne, Antyseptyczne i przeciwzapalne oraz kojące, a jej zastosowanie w medycynie tradycyjnej sięga początków XIX wieku. To właśnie wtedy odnotowano jej spożywanie przez Indian zamieszkujących rejony obecnej Florydy. Wyciąg z trzciny cukrowej pobudza wzrost i podział komórek, nawilża i odżywia skórę.Witamina B5 zapobiega powstawaniu pierwszych oznak starzenia, przyspiesza odnowę komórkową, a także oczyszcza i nabłyszcza włosy. Wyciąg z kozieradki pospolitej, który wywodzi się z Azji i Europy Wschodniej minimalizuje napięcie i rogowacenie skóry. Wyciąg z chmielu zwyczajnego stosowany jest nie tylko przy produkcji piwa, ale również w medycynie. Posiada właściwości lecznicze i antyoksydacyjne. Zwalcza wirusy, grzyby i bakterie. Olejek z liści rozmarynu znany już w starożytnym Egipcie chroni skórę, jest tez silnym przeciwutleniaczem. Działa przeciwzapalnie, regenerująco i poprawia mikro-krążenie skóry. Olejek z liści drzewa herbacianego pielęgnuje i leczy skórę dzięki swym właściwościom: antyseptycznym, dezynfekującym i przeciwzapalnym. Biotyna, wit. H i E.

Sposób użycia:

Zapobieganie/Pobudzanie
Po umyciu włosów szamponem HIT! nałożyć kilka kropli serum na obszary dotknięte wypadaniem włosów i wmasować. Zaleca się stosowanie preparatu 2 razy w tygodniu, co najmniej przez 3-4 miesiące.

Łysienie
Codzienna aplikacja 3-4 krople serum każdego wieczora. Mycie skóry głowy szamponem HIT! W zależności od tego jak zaawansowane jest łysienie widoczny odrost włosów pojawia się w okresie od 2 do 6 miesięcy.

Ważne przypomnienie:
Serum aplikujemy na skórę głowy.
Zatrzymanie procesu wypadania włosów wymaga czasu, jak również ich ponowny wzrost.
Przy wypadaniu włosów spowodowanych porą roku, okresem połogu lub specjalistycznym leczeniem rezultaty powinny być widoczne znacznie szybciej.